PVT warmtepomp panelen op appartementen Leeuwenhoek Delft

Leeuwenhoek Delft ligt vlak bij het station en bestaat uit 3 blokken appartementen. Aannemer Vink Bouw en installateur DUBO techniek hebben gezocht naar een comfortabele warmtepomp met stille PVT installatie die past bij de intensieve bebouwing. Samen met de bewoners is gekozen voor PVT-warmtepomppanelen van Triple Solar. Elk appartement krijgt een eigen PVT gestuurde warmtepomp met de Triple Solar Koel Unit. Hiermee kan ook gekoeld worden zonder airconditioning. Een stille en comfortabele oplossing.

 

Het project

Naast het historische stationsgebouw van Delft wordt Antoni gerealiseerd, een modern nieuw complex. Dit complex zal bestaan uit 39 appartementen en een ruim Ibis Style Hotel met een oppervlakte van 5.400 m2. Eteck zorgt voor duurzame warmte, koeling en warm tapwater voor deze gebouwen.

 

Duurzaam verwarmd

Antoni is duurzaam en met oog voor het milieu gebouwd. De woningen komen op EPC 0 door het gebruik van een WKO-installatie, een collectief ventilatiesysteem, PVT- en PV-panelen, goede isolatie en HR++ en triple glas.

 

Het duurzame warmte-koudeopslagsysteem (WKO) zal worden ingezet om de gebouwen te voorzien van milieuvriendelijke warmte en verkoeling. Dit systeem maakt gebruik van warmtepompen en Triple Solar PVT-panelen. Deze PVT-panelen hebben een dubbelfunctie: ze zetten niet alleen zonlicht om in elektriciteit, maar halen ook warmte uit de omgeving. Hierdoor worden de WKO-bronnen op een duurzame wijze geregenereerd, waardoor het hele systeem een energiezuinige en milieuvriendelijke oplossing biedt.

 

Bron: eteck.nl & woneninantoni.nl

Delen via

Vergelijkbare berichten

  • dec

    23

    2024

    ISDE-subsidie voor water/water-warmtepompen blijft in 2025 gelijk

      ISDE-subsidie voor water/water-warmtepompen blijft in 2025 gelijk Ook in 2025 blijft de overheid verduurzaming [...]

  • dec

    18

    2024

    Hoe Frans en Bert er met de Kerst warm bij zitten dankzij Triple Solar

    Wij gingen langs bij Frans en Bert, twee buurmannen die wilden overstappen op duurzaam verwarmen. Toen [...]

  • dec

    12

    2024

    Ik heb al zonnepanelen, dus ik kan geen PVT-systeem meer plaatsen

    Dat horen we regelmatig. Mensen die dit zeggen, veronderstellen vaak dat er een groot aantal [...]

  • dec

    10

    2024

    Slim besparen en duurzaam wonen: Nieuwe energieoplossingen voor sociale huurders

    Met de afbouw van de salderingsregeling in zicht wordt het steeds belangrijker om alternatieve oplossingen [...]