80% gasbesparing met hybride PVT-systeem in Lunteren

pvt-panelen-warmtepomp-van-langen-installatietechniek-triple-solar|pvt-panelen-warmtepomp-van-langen-installatietechniek-triple-solar2|pvt-panelen-warmtepomp-van-langen-installatietechniek-triple-solar3|pvt-panelen-warmtepomp-van-langen-installatietechniek-triple-solar4|pvt-panelen-warmtepomp-van-langen-installatietechniek-triple-solar5|pvt-panelen-warmtepomp-van-langen-installatietechniek-triple-solar6
Lunteren

In Lunteren is een hybride Triple Solar PVT warmtepomp geïnstalleerd in een woonhuis, samen met een liggende tapwaterboiler. Van Lagen Installatietechniek heeft ook de oude ketel vervangen door een moderne Remeha CV-ketel. Op het dak zijn 4 Triple Solar PVT panelen geplaatst, die dienen als bron voor de warmtepomp. Daarnaast waren er al 10 bestaande PV-zonnepanelen aanwezig.

Door deze installatie kan de eigenaar naar verwachting zo’n 80% besparen op het gasverbruik. Het zeer efficiënte systeem maakt de energierekening betaalbaar en voorspelbaar voor de komende 15-20 jaar.

Als u ook wilt besparen op energie, zoek een installateur bij u in de buurt.

Delen via

Onze meest recente projecten

  • sep

    10

    2026

    132 woningen in Alkmaar in hoog tempo van PVT-systemen voorzien

    In een woonwijk in Alkmaar krijgen 132 woningen van [...]

  • apr

    29

    2026

    Collectief gasloos wonen met PVT-panelen op IJburg

    Kunnen jonge Amsterdammers hun eigen woontoekomst nog vormgeven tijdens [...]

  • apr

    28

    2026

    Van historisch pand naar gasloos ateliercomplex

    Hoe verduurzaam je een karakteristiek pand zonder het historische [...]

  • apr

    14

    2026

    VvE Patch 22 maakt succesvol de overstap naar gasloos wonen

    Aan de Johan van Hasseltkade in Amsterdam-Noord staat Patch22. [...]