Triple Solar geselecteerd voor de SET100, de top 100 start-ups wereldwijd op het gebied van energie in 2021

SET100-Certified-Triple-Solar-Energy-startup-PVT-heatpump-solarpanel-warmtepomp-paneel-logo-01

Start Up Energy Transition (SET) heeft Triple Solar ook dit jaar weer geselecteerd als een van de top 100 start-ups op het gebied van energie en mobiliteit van 2021.

De SET100 is een jaarlijkse compilatie van de 100 beste start-ups voor de SET Award.
543 start-ups uit 89 landen hebben zich aangemeld voor de SET Award 2021 en we zijn er trots op dat we tot de top 100 behoren.

SET100-Certified-Triple-Solar-Energy-startup-Triple-Solar

SET100-Certified-Triple-Solar-Energy-startup-Triple-Solar

Delen via

Vergelijkbare berichten

  • okt

    27

    2025

    Verdubbeling direct gebruik zonnestroom (zonder batterij)

    Einde saldering? Geen probleem! Gebruik je warmtepomp om morgen gratis te douchen. Bij een woningcorporatie in Woerden [...]

  • sep

    8

    2025

    Waarom we onze Thermische Batterij géén boiler noemen

    Veel mensen gebruiken het woord boiler als ze eigenlijk een tapwatervat bedoelen. Dat is begrijpelijk, [...]

  • aug

    14

    2025

    Waarom de Thermische Batterij een ijsklontje is

    Als een warmtepomp een omgekeerde koelkast is, is onze Thermische Batterij een achterstevoren ijsklontje.  “Net [...]

  • dec

    23

    2024

    ISDE-subsidie voor water/water-warmtepompen blijft in 2025 gelijk

      ISDE-subsidie voor water/water-warmtepompen blijft in 2025 gelijk Ook in 2025 blijft de overheid verduurzaming [...]